مخلوط اجرای طرح کمیته امداد اخبار اجتماعی

مخلوط: اجرای طرح کمیته امداد اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قلعه‌نویی‌برنامه دارد ، حذف یکی از تیم‎‌های کشور عزیزمان ایران ناراحت کننده است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به رودررویی استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان یکی از دو تیم علیرغم شایستگی باید از گردونه مسابقه ها از بین بر

قلعه‌نویی‌برنامه دارد ، حذف یکی از تیم‎‌های کشور عزیزمان ایران ناراحت کننده است

حذف یکی از تیم‎ های کشور عزیزمان ایران ناراحت کننده است/ قلعه نویی برنامه دارد

عبارات مهم : افزایش

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به رودررویی استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان یکی از دو تیم علیرغم شایستگی باید از گردونه مسابقه ها از بین بردن شود.

ایمان عالمی در گفتگو با مهر در خصوص پیروزی آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: بازی خوب و جانداری را شاهد بودیم. هر دو تیم تلاش بسیاری جهت موفقیت داشتند اگرچه الهلال استرسی نداشت چون نمی توانست به دور بعد افزایش کند ولی استقلال می خواست با پیروزی در این دیدار به عنوان صدرنشین به مرحله بعد افزایش کرده و به این مهم هم دست پیدا کرد.

وی تاکید کرد: یکی از بحث های مهم این دیدار عوض کردن تاکتیکی بود که بعد از مصدومیت باقری به وجود آمد، هنوز چند دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که مصدومیت فرشید باقری باعث شد تاکتیک های شفر عوض کردن کند ولی این مربی توانست با جابجایی های موثر هیچ خللی در روند تیمی اش به وجود نیاید و بتواند در آخر پیروز میدان باشد. البته نباید از عملکرد مهدی رحمتی هم به سادگی بگذریم لیکن او توانست با چندینه سیو خوب اجازه گلزنی به مهاجمان الهلال را ندهد.

قلعه‌نویی‌برنامه دارد ، حذف یکی از تیم‎‌های کشور عزیزمان ایران ناراحت کننده است

عالمی در پاسخ به این پرسش که استقلال در دور مقدماتی عملکردش چطور بود، گفت:آبی پوشان بازی های خوبی به نمایش گذاشتند، تیم برتر گروه شدند و این نشانگر آن است که استقلال در خط دفاع منطقی، در خط هافبک پرقدرت و در حمله چارچوب شناس بود و با تفکرات خوب شفر توانست نتیجه های قابل قبولی هم کسب کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد سایر تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان هم گفت: پرسپولیس متاسفانه در هفته های اخیر افت محسوسی کرده بود و نتوانست آن بازی های دور رفت را از خود به نمایش بگذارد ولی خوشبختانه در لیگ قهرمانان نتیجه های خوبی کسب کرد و همانند استقلال به عنوان صدرنشین گروه خود به دور بعد افزایش کرد. ذوب آهن هم عملکرد قابل قبولی داشت و در بازی آخرش برابر لوکوموتیو با نتیجه که به دست آورد و با پیروزی که برابر این تیم در بازی رفت کسب کرده بود توانست به مرحله بعدی افزایش کند ولی همه جهت تراکتور ناراحت هستیم لیکن این تیم این روزها شرایط خوبی ندارد، نتیجه های خوبی هم کسب نمی کند و امیدوارم مسئولین تراکتور و استان آذربایجان شرقی هر چه سریعتر فکری به حال این تیم ریشه دار و قدیمی کنند تا از این شرایط بد خارج شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به رودررویی استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان یکی از دو تیم علیرغم شایستگی باید از گردونه مسابقه ها از بین بر

عالمی در خصوص دیدار استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان هم گفت: با توجه به افزایش دو تیم و دیدار حذفی که پیش رو دارند یکی از این دو باید از گردونه مسابقه ها از بین بردن شود. استقلال و ذوب آهن علیرغم شایستگی هایی که از خود نشان داده و نتیجه های خوبی هم که کسب کردند مجبورند تلاش کنند تا به دور بعد افزایش کنند بنابراین یکی از آنها از بین بردن خواهد شد و این جهت همه ما ناراحت کننده است ولی اعتقاد دارم با توجه به اینکه شرایطی که این روزها استقلال دارد و از آمادگی بالایی برخوردار است می تواند ذوب آهن را شکست داده و به دور بعد افزایش کند البته ذوبی ها هم حریف دست و پا بسته ای نیستند و مطمئنا امیر قلعه نویی با شناختی که استقلال دارد تدابیر خاص ای را جهت موفقیت برابر استقلال به کار خواهد بست.

عالمی در آخر و در خصوص دیدار روز یکشنبه استقلال برابر پیکان هم گفت: پیکان تیم بسیار خوبی هست، از بازیکنان باتجربه و جوان سود می برد ولی متاسفانه روندش دچار نوسان بوده و نتوانسته یک روند باثبات را داشته باشد و در زمانی برابر استقلال قرار خواهد گرفت که این تیم از شرایط معنوی و روانی خوبی سود می برد و مطمئنا به تنها چیزی که فکر می کند شکست پیکان در ورزشگاه آزادی است.

واژه های کلیدی: افزایش | استقلال | قهرمانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs