مخلوط اجرای طرح کمیته امداد اخبار اجتماعی

مخلوط: اجرای طرح کمیته امداد اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سنگ بزرگ شفر جهت انتقال نورافکن ، پیشنهاد از اروپا جهت امید استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال شرط سنگینی جهت صدور رضایت نامه امید نورافکن در نظر گرفته هست. استقلال فصل گذشته بازیکنان جوان زیادی را در ترکیب خود به فوتبال

سنگ بزرگ شفر جهت انتقال نورافکن ، پیشنهاد از اروپا جهت امید استقلال

پیشنهاد از اروپا جهت امید استقلال/ سنگ بزرگ شفر جهت انتقال نورافکن

عبارات مهم : اروپا

امید نورافکن بازیکن جوان استقلال از تیم های اروپایی پیشنهاد دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال شرط سنگینی جهت صدور رضایت نامه امید نورافکن در نظر گرفته هست. استقلال فصل گذشته بازیکنان جوان زیادی را در ترکیب خود به فوتبال معرفی کرد و با استفاده از همین بازیکنان در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.

سنگ بزرگ شفر جهت انتقال نورافکن ، پیشنهاد از اروپا جهت امید استقلال

این بازیکنان در فصل تازه نیز در ترکیب استقلال به میدان می روند و حالا به نظر می رسد استقلالی ها می توانند تعدادی از آنها را به لیگ های اروپایی انتقال دهند. یکی از این بازیکنان امیدنورافکن هافبک جوان و ملی پوش استقلال هست. این بازیکن جوان که بازوبند تیم ملی جوانان در مسابقه های جهانی را بر بازو بسته بود، در اردوی تیم ملی بزرگسالان نیز شرکت کرد تا روند خوب خود را در فصل تازه نیز ادامه دهد.

در روزهای گذشته شایعات زیادی اطراف انتقال این بازیکن به لیگ های اتریش و بلژیک به گوش می رسید تا این عنوان تبدیل به یکی از سوژه های نشست خبری شفر در اهواز شود. سرمربی آلمانی استقلال بی آنکه نامی از امید نورافکن ببرد با تایید وجود پیشنهاد خارجی جهت این بازیکن در اهواز گفت: بله این درست هست. اگر قرار باشد که یک بازیکن جوان از کشور عزیزمان ایران به اروپا برود، من بازیکنان خودم را خوب می شناسم و می دانم که آینده خوبی دارند و قیمت آنها را هم می دانم.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال شرط سنگینی جهت صدور رضایت نامه امید نورافکن در نظر گرفته هست. استقلال فصل گذشته بازیکنان جوان زیادی را در ترکیب خود به فوتبال

سرمربی آلمانی استقلال البته صراحتا با رفتن نورافکن که بازیکن مهم استقلال است مخالفت نکرد ولی مبلغ رضایت نامه این بازیکن را بسیار اوج اعلام کرد و افزود: اگر یک بازیکن جوان بخواهد به اروپا برود، باید میلیون دلاری به استقلال پرداخت کند تا جدا شود. هنگامی که قیمت ها را در اروپا نگاه می کنیم، همگی بازیکنان با قیمت های 10 یا 12 و یا 17 میلیون دلاری هستند. ما بازیکنان بسیار خوبی جهت آینده داریم و نمی توانیم فقط به آنها بگوییم خدا نگه دار. اگر باشگاهی بازیکن ما را بخواهد، باید پول زیادی پرداخت کند تا بازیکن ما را جذب کند.

به این ترتیب به نظر می رسد سرمربی آلمانی استقلال به دنبال کسب درآمد جهت این کلوب در صورت انتقال نورافکن جوان است و تصمیم ندارد تا این ستاره جوان را با قیمت کم از دست بدهد. نورافکن تا آخر لیگ هجدهم با استقلال قرارداد دارد و همین عنوان می تواند به آبی ها یاری کند تا رقم درخواستی خود را در مذاکرات جهت فروشی این بازیکن زیاد کردن دهند. پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی از اول ژانویه شروع خواهد شد و این احتمال وجود دارد که این بازیکن جوان در آخر این پنجره پیراهن یکی از تیم های اروپایی را بر تن کند.

واژه های کلیدی: اروپا | انتقال | سرمربی | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs